Connect with us

FOTBAL

Distincție de merit pentru Bogdan Vișa. Un număr 24 pentru totdeauna

Redacția SportînSibiu

Published

on

Un moment cu adevărat special, cu siguranță. Bogdan Vișa este un jucător de fotbal remarcabil, cu o carieră impresionantă. Este o binemeritată onoare să-i fie retras numărul 24 și să fie premiat cu o distincție de merit pentru contribuția sa la fotbal și la clubul CSC Șelimbăr.

”Un moment cu adevărat special în cadrul meciului nostru împotriva CSA Steaua București! 🌟 Am avut onoarea de a-l premia pe Team Managerul nostru, Bogdan Vișa, pentru cariera sa ca fotbalist. Cu mândrie, i-am oferit un tricou cu numărul 24, număr pe care l-am retras definitiv, în semn de respect pentru realizările sale.De asemenea, l-am onorat cu o distincție de merit pentru contribuția sa la fotbal și la clubul nostru. Felicitări, Bogdan, pentru toate momentele minunate din cariera ta și pentru impactul pe care îl ai în continuare la echipa noastră.” au transmis reprezentanții clubului șelimbărean.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

#SportînSibiu pe Google News