FOTBALULTIMELE ȘTIRI

ACS Mediaș a rămas fără antrenor

Sosit la începutul sezonului trecut la Mediaș, Mihai Ianc a reușit calificarea în play-offul Ligii a 3-a, stând pe bancă 27 de etape. Tehnicianul a obținut cu ACS Mediaș 12 victorii, 5 rezultate de egalitate și 10 înfrângeri, cele mai multe rezultate negative venind în play-off.

”Mulțumim, Mihai Ianc!După un sezon provocator petrecut împreună, a venit momentul să ne strângem mâinile și să-i mulțumim antrenorului Mihai Ianc pentru toate reușitele și momentele frumoase alături de echipa noastră. Îi urăm mult succes și îi mulțumim pentru muncă depusă la echipa noastră. Originar din Brad, Mihai Ianc a venit la începutul sezonului trecut, stând pe banca echipei noastre în 27 de meciuri oficiale, având un bilanț pozitiv de 12 victorii, 5 egaluri și 10 înfrângeri.Mult succes, Mihai!” transmite clubul ACS Mediaș printr-o postare pe Facebook.

Alte știri sport din Sibiu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button